Wstępnych

Online Printing System jest przygotowanie do procesu, który wypełnia lukę pomiędzy online cyfrowych i produkcji handlowej wydruku. Proces pozwala drukarnia, klienta lub grafik do tworzenia, edycji i zatwierdzania komputerowych online szablony w fazie przygotowania do druku. Proces ten w coraz większym stopniu wymaga Portable Document Format (PDF) środowisko pracy z wyjściem dostarczone przez druku cyfrowego.

To rozwiązanie pozwoli firmie działać sprawniej i korzystnie poprzez usprawnienie procesów biznesowych, maksymalizacji zasobów i wyeliminowanie zbędnych operacji.

Produktów

Strona obecnie obsługuje osiem głównych i popularnych produktów wymienionych wydruku. Jesteśmy wkrótce będziemy wprowadzać więcej produktów, takich jak loga / etykiety adresowe, naklejki winylu, katalogi, banery, kalendarze, wieszaki drzwi i podniósł karty atramentu.

Istnieją trzy możliwości projektowania i dostosowywania produktu. Kliknij produkt na panelu po lewej stronie i wybierz jedną z opcji.

1. Custom Design: umożliwia dostosowanie produktów. Kliknij go, aby otworzyć studio projektowe i korzystać z wielu narzędzi do tworzenia własnych projektów.

2. Prześlij Design: używając tej opcji, można przesyłać własne JPG, JPEG, GIF, PNG, EPS, AI, PDF i zdjęć PSD.

3. Przeglądaj Design: służy do wyboru setki gotowych szablonów. Pracy nad nimi lub dostosować je w naszym studio projektowe.

Rodzaju papieru używanego do celów różnica jest wyrażona w wadze. W następujących krajach europejskiego systemu, to jest gramów na metr kwadratowy (g / m lub g / m 2 lub po prostu g) oraz w USA system jest funt (lb).

Papieru do pisania / drukowanie (papier firmowy i takie materiały piśmienne) jest zwykle od 60 do 120 gsm (20 do 70 funtów) i jest nazywany papierem lub czas tekstu. Nic cięższego niż uważa się to za karty, tj. papieru na wizytówki, pocztówki, karty okolicznościowe, itp.

Papier powlekany dostępne są w dwóch wykończenia - błyszczący (błyszcząca i gładka) i Matt (płaskie i lusterless). Powlekanych błyszczących papierów odbijają światło równomiernie, są więc odpowiednie dla niemal wszystkich typów zadań drukowania. Błyszczącego papieru mają dobry holdout atramentu, co jest istotne dla tworzenia ostre, jasne obrazy.

Druk

Nasz system obsługuje RGB (czerwony, zielony, niebieski) do tworzenia grafiki cyfrowej. Mamy dokładnie odwzorowany, aby dopasować kolor palety RGB na CMYK (cyan, magenta, żółty, key) w celu zapewnienia właściwego 4-kolorowy druk.

300 dpi (punktów na cal) jest rozdzielczość wyjścia PDF.

Stosujemy druk offsetowy, który zapewnia najwyższą jakość druku materiały do tekstu i obrazów.

Cen

Nie, cennik wskazuje cen podstawowych produktów, w stosunku do ilości spekulacyjnych. Ceny obliczane są w odniesieniu do najbardziej podstawowych papieru / typów kart, wielkości i jednej stronie wydruku. Jak wiecie, ostateczny koszt druku zależy od wielu parametrów: papier / wagi karty lub grubości (GSM / PT), błyszczące lub matowe wykończenie, 2 lub 4 kolorach, kwadratowe lub zaokrąglone narożniki, jedno-lub dwustronnie druku, ilości, przeznaczenia wysyłki opłat i sposobu transportu. Należy użyć do obliczenia ceny orientacyjne koszty podstawowego. Po złożyć zamówienie korzystając z powyższych parametrów, szybko mail końcowego, dokładny koszt.